IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „ILUMINACJE: Performer 2019”

Iluminacje banner

W dn. 9-10 maja 2019 r. odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „ILUMINACJE: Performer 2019”, która przebiegać będzie pod Patronatem Honorowym Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego, dr hab. Katarzyny Potyrały, prof. UP oraz Dziekana Wydziału Pedagogicznego UP, dra hab. Ireneusza Świtały, prof. UP. Będzie ona miała miejsce w Auli 401 N UP przy ul. Ingardena 4. Wstęp dla Uczestników Biernych: 20 zł – na zgłoszenia czekamy do 5 maja:

Dla wszystkich uczestników – jak czynnych, tak i biernych, przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.

Program:

Ramowy Program Konferencji

Patroni:

Polskie Centrum Informacji Muzycznej „Polmic”

Magazyn „Glissando”

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne