Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów na wykład dr Konrada Maja

Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejny wykład z cyklu Spotkania z ludźmi biznesu – „Innowacje społeczne czyli jak robić coś kreatywnego z pożytkiem dla innych”. Gościem ABK będzie Konrad Maj – Kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych HumanTech. Spotkanie odbędzie się 25 października 2019 o godz. 16.00 w Instytucie Spraw Społecznych, przy osiedlu Stalowym 17 (sala 201).

dr Konrad Maj – Kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych HumanTech, Adiunkt w Katedrze Psychologii Społecznej, Wydział Psychologii Psycholog społeczny, kierownik projektu HumanTech Meetings, inicjator oraz kierownik Centrum Innowacji HumanTech, które analizuje najnowsze trendy społeczne i technologiczne, przygotowuje ekspertyzy na podstawie wyników badań i wdrożeń innowacji, a także realizuje projekty we współpracy z biznesem w zakresie komercjalizacji wiedzy.

W pracy naukowej i dydaktycznej dr Maj koncentruje się na zagadnieniach związanych z wpływem społecznym, psychologią mediów oraz innowacjami. Obecnie prowadzi badania w obszarze HRI (Human-Robot-Interaction).