Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych

Uwielbiasz matematykę lub jej nienawidzisz? A może jest Ci ona obojętna? Podziel się z nami swoimi odczuciami!

Zapraszamy do udziału w badaniu naukowym uczniów szkół średnich i tegorocznych absolwentów (warunek konieczny – ukończone 18 lat).

Badanie:
– dotyczy odczuwanych emocji i przekonań na temat matematyki,
– prowadzone jest indywidualnie, dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa, z zachowaniem reżimu sanitarnego,
– odbywa się w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Podchorążych 2,
– trwa około 45-60 minut.
Udział w badaniu jest wynagradzany za pomocą bonu do wykorzystania w sieci Empik lub HM (kwota, którą można wylosować wynosi 25, 35, lub 40 zł).

Kalendarz z dostępnymi terminami, aktualizowany na bieżąco, znajduje się tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12qa59V4skAP3bjRTXreeahSffUJkTKmdxoCPeItziwk/edit?usp=sharing
Status „Wolny” oznacza, że można wybrać ten termin. Status „Rezerwacja” oznacza, że ktoś już jest zapisany na badanie w tym terminie.

Aby się zapisać na badanie prosimy o wybór terminu (lub kilku terminów) z kalendarza, a następnie przesłanie wiadomości mailowej na adres badanie.naukowe.up@gmail.com

W badaniu mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie lub tegoroczni absolwenci szkół średnich, którzy ukończyli 18 r.ż. Przesłanie wiadomości nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem terminu. Proszę oczekiwać wiadomości potwierdzającej zapis na badanie.

Zapraszamy do zapisów!
dr Monika Szczygieł z zespołem