Stypendia Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia studentów na rok akademicki 2021/2022

Uprzejmie informujemy, że od 1 października 2021 roku uruchomiony zostanie nabór wniosków o przyznanie stypendiów ministra za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2021/2022.

Nabór wniosków będzie prowadzony za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania. W celu zarejestrowania wniosku konieczne jest posiadanie konta w systemie ZSUN/OSF. Konto dla studenta, który chce złożyć wniosek, zakłada pracownik Działu Spraw Studenckich i Karier. Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o przyznanie stypendium ministra proszone są o kontakt z Działem Spraw Studenckich i Karier (stypendia@up.krakow.pl).

Wypełnienie (rejestracja) wniosku nie jest równoznaczne z jego złożeniem. Wnioski składa wyłącznie rektor uczelni lub osoba przez niego upoważniona. Zainteresowane osoby powinny zarejestrować w systemie ZSUN/OSF kompletny wniosek do dnia 15 października 2021 roku. Wniosek studenta powinien być pozytywnie zaopiniowany na odrębnym piśmie przez Dyrektora lub Zastępcę Dyrektora Instytutu.

Więcej informacji: https://stypendia.up.krakow.pl/2021/09/17/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-edukacji-i-nauki-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-2021-2022/