Spotkanie organizacyjne Studenckiego Koła Naukowego Control UP

Studencie, studentko! Interesujesz się psychologią? Chcesz aktywizować się i rozwijać swoje zainteresowania? Masz pomysł na projekt badawczy i chcesz go zrealizować? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie organizacyjne naszego Koła, które odbędzie się 24 listopada o godzinie 13:30 w sali 244 budynku głównego UP na ulicy Podchorążych.

Na spotkaniu zostanie przedstawiony plan działań na nowy rok akademicki (zarys poniżej). Przeprowadzimy też zapisy na aktualną listę członków Koła. Chcemy także usłyszeć o Twoich zainteresowaniach, projektach i planach, tak, żeby pomóc Ci się rozwijać w naszej społeczności i trochę się poznać.

Teaser tego co będzie się działo w tym roku:

Spotkania Filmowe – otwarte seanse filmowe – na każdym spotkaniu obejrzymy wybrany wcześniej film oraz odbędzie się dyskusja w duchu psychologii osobowości

Plenerowe Forum Dyskusyjne – otwarte spotkania dyskusyjne w plenerze. Ich celem jest zderzenie wiedzy psychologicznej z jej praktycznym wykorzystaniem. Duet w składzie psycholog i specjalista z innej, w pewien sposób powiązanej z psychologią dziedziny będą motorami otwartej dyskusji. Zaobserwuj naszą stronę na Facebooku, pierwsze spotkanie już wkrótce, nie przegap!

Spotkania z psychologami praktykami – na każde spotkanie zaprosimy jednego gościa lub gościnię, który pracuje w zawodzie psychologa. Osoby przez nas zaproszone zajmują się różnymi dziedzinami psychologii – od psychoterapii, psychologii sądowej po pracę w poradni psychologiczno-pedagogicznej. W toku dyskusji, będziecie mogli zapytać o nurtujące was kwestie związane z charakterystyką pracy w tej konkretnej działce psychologii. Zapraszamy zarówno do współpracy przy organizacji jak i uczestnictwa w spotkaniach – więcej informacji już wkrótce na Facebooku Koła!

Projekty badawcze – nasze Koło to idealna przestrzeń na realizowanie swoich pomysłów badawczych. Znajdziesz tu ludzi, z którymi możesz utworzyć zespół badawczy, otrzymasz wsparcie organizacyjne, czy statystyczne. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zasmakować życia naukowca czy naukowczyni!

Warsztaty z języka R – wiosną rozpoczniemy cykl warsztatów, na których będziemy się uczyć analizy statystycznej i wizualizacji wyników w języku programowania R. Jeśli chcesz rozwinąć Swój Warsztat Statystyka, i poznać nowe metody analizy danych, a także odświeżyć swoją wiedzę z kursu statystyki, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy na spotkanie organizacyjne – 24 listopada, godzina 13:30, sala 244.

Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na Facebooku