Cykl „10 spotkań 10 psychologów” – spotkanie 1

Studenckie Koło Naukowe Control UP zaprasza wszystkich studentów na pierwsze wydarzenie z cyklu “10 spotkań 10 psychologów”. Spotkania z psychologami praktykami będą odbywać się regularnie w bieżącym roku i mają na celu przedstawienie studentom ścieżki rozwoju zawodowego psychologa.

Prelegentką pierwszego spotkania będzie mgr Agata Młynarczyk-Burek, psycholożka sądowa oraz biegła sądowa z listy Sądu Okręgowego w Gliwicach. Na spotkaniu studenci będą mieli szansę aby dowiedzieć się między innymi:

• Jak zostać psychologiem sądowym
  • Jak wygląda praca psychologa sądowego od strony praktycznej
  • Jakie mogą być zarobki w tej pracy
  •

oraz wiele innych. Na spotkaniu będzie możliwość zadania nurtujących studentów pytań dotyczących zawodu psychologa sądowego.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 17:00 w Auli A1 w nowym budynku Uniwersytetu Pedagogicznego na ulicy Podchorążych 2.

Serdecznie zapraszamy.