Studenckie Koło Naukowe „Control UP”

Czym jest samokontrola, a czym samoregulacja? W jaki sposób możemy wpłynąć na poziom tych umiejętności w naszym życiu? Co z tą randomizacją oraz jakie różnice zachodzą pomiędzy badaniem eksperymentalnym a kwestionariuszowym? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź właśnie u nas.

Studenckie Koło Naukowe ,,Control UP’’ to organizacja studencka założona w czerwcu 2021 roku, działająca w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Control UP powstało, żeby dawać osobom studenckim możliwość na rozwój naukowy. Zajmujemy się:
– popularyzacją wiedzy psychologicznej, zwłaszcza w kontekście samokontroli i
samoregulacji
– prowadzeniem projektów badawczych, a w rezultacie wystąpieniami konferencyjnymi oraz
pisaniem publikacji naukowych
– organizacją spotkań powiązanych z psychologią
– nawiązywaniem współpracy z innymi uczelniami, Kołami Naukowymi oraz psychologami

Chcesz zrozumieć, co tak naprawdę znaczy kochać naukę? Przyjdź do nas! Praca w Studenckim Kole Naukowym ,,Control UP’’ pozwoli Ci zrozumieć i przełożyć uzyskaną wiedzę teoretyczną na praktykę w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Realizujemy swoje zainteresowania poprzez prowadzenie badań, uczestnictwo w konferencjach czy pracę nad publikacjami naukowymi. Wszystko to sprawia, że dołączenie do grona jego członków może okazać się świetnym wstępem do kariery badacza, czy nauczyciela akademickiego.

Nad działalnością Koła czuwa jego opiekunka naukowa – dr Natalia Józefacka – której wsparcie, wiedza i doświadczenie pomagają nam stawać coraz śmielsze kroki w świecie nauki.

Bieżące projekty

Wyjazdy